Dames strokeplay

Maximaal 28 deelnemers op volgorde van handicap, meerdere deelnemers naar de reservelijst.

1 - 17 van 17 getoond

NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer
Zoë van VlietVNoordwijkse3.327-05-191020514
Petra GruppelaarV4.202-06-19834905
Annemieke CampoV4.306-06-19595578
Denise Van RaalteVHandicap registratie merwelanden4.420-06-191089908
Deborah RuursVHoutrak4.619-05-191269802
Catherine de VialVZEEWOLDE7.029-05-19781075
Marjolein OldenburgV7.302-04-19834882
Ewa WaltersV7.702-06-19428343
Mariëtte Van EmpelV9.116-03-19226036
Miriam Van HaarenVGolfclub Kralingen9.327-02-19313728
Anita ToolVG.C. Zeegersloot9.725-06-19878503
Brenda RijckenbergVBurggolf Westerpark10.027-03-191167602
Marie-Claire MazelinV10.127-05-191330205
Jacqueline PootV11.910-05-191023626
Zore RahiminejadVleeuwenbergh11.904-05-191087378
Sandra DolleV12.511-06-19773205
Monique VisserVWesterpark zoetermeer13.125-05-191075138
NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer