Heren strokeplay

Maximaal 50 deelnemers op volgorde van handicap, meerdere aanmeldingen naar de reservelijst.

1 - 30 van 30 getoond

NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer
Patrick GroenMRozenstein-0.708-03-19220002
John HenriksonM2.924-02-191180798
Ruben van der MeijdeMGC Broekpolder3.507-03-19549652
Maik SpoorM3.710-03-191226093
Wesley BarresiM4.110-03-191326986
Nick van der StaaijMDelfland4.420-03-191343031
maurice arjan van dijkMleeuwenbergh4.404-05-191017607
Onno van BraamMHoutrak4.506-03-19453000
Steven de BondtMGroendael4.507-03-19854483
Justin DoergaMGolfclub Broekpolder4.608-03-191211836
G.H. ZengM5.010-03-19950680
Ryan GavinM5.422-03-191002941
Marcel WustMANWB5.710-03-19626820
ferry kasmanM6.426-03-19278503
Reinoud BroekhuijsenMZaanse6.527-02-19835186
Karl BakerM6.625-02-191115346
Daan GroeneveldM6.930-03-19898596
John DiertensMBergvliet7.610-03-191241849
Leo DolleM9.527-03-19773215
Kevin MurtaghM9.825-04-191260004
Marco van EnkhuijzenMBurgGolf Westerpark9.910-04-19673838
Erik van der MeerMDe Vijf Margen10.124-02-19899014
Erwin KrakM10.407-03-19874451
Jaap van BlaaderenMAmsteldijk10.501-03-19961407
Peter Van HeldenM10.610-03-19568267
Olivier VromansM10.926-02-19834903
Richard Van BreugelenMBroekpolder11.403-03-191233070
Randy AlbertiMGVN11.625-03-191186231
rijn van den heuvelMde merwelanden11.831-03-1923703
Peter KokMDirkshorn15.125-02-191172145
NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer