Heren strokeplay

Maximaal 50 deelnemers op volgorde van handicap, meerdere aanmeldingen naar de reservelijst.

1 - 62 van 62 getoond

NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer
Patrick GroenMRozenstein-0.708-03-19220002
Tim van der SteenMKoninklijke Haagsche0.521-06-191277920
Martijn van der SteenMKoninklijke Haagsche0.821-06-191277942
Damiano BergmansMBroekpolder1.323-06-191157934
Maurits van der KliftMKoninklijke Haagsche Golf&Country Club2.728-05-191266755
Thijmen BatensMBroekpolder2.821-05-191220867
John HenriksonM2.924-02-191180798
Gavin BaptisteMGC&C Capelle3.127-05-19101789
Ruben van der MeijdeMGC Broekpolder3.507-03-19549652
Maik SpoorM3.710-03-191226093
Martin Van der SchansMNoord-Nederlandse Golf & Country Club3.726-06-19621275
Bart EbensM3.927-05-19872609
Wesley BarresiM4.110-03-191326986
Daan de BruinMBurggolf Westerpark4.426-05-191083054
Nick van der StaaijMDelfland4.420-03-191343031
maurice arjan van dijkMleeuwenbergh4.404-05-191017607
Pascal JanszMSteenhoven4.516-06-19422593
Onno van BraamMHoutrak4.506-03-19453000
Steven de BondtMGroendael4.507-03-19854483
Mark NossentMHitland4.514-06-191142922
Justin DoergaMGolfclub Broekpolder4.608-03-191211836
Bob SegijnM4.910-06-19950684
G.H. ZengM5.010-03-19950680
Ryan GavinM5.422-03-191002941
Thomas BenaichMKoninklijke haagsche GCC5.424-06-191277929
Marcel WustMANWB5.710-03-19626820
ferry kasmanM6.426-03-19278503
Reinoud BroekhuijsenMZaanse6.527-02-19835186
Jeroen ten DoesschateMDe hooge Rotterdamsche6.705-06-190972295
Douglas DriessenMDe Nunspeetse6.823-05-191049677
Marco Van NoortMBurggolf Westerpark6.928-06-191183703
Daan GroeneveldM6.930-03-19898596
Mattias HenkeMBroekpolder6.919-06-191233076
Hans StevensM7.219-06-19874450
Arjan Scholte ter HorstMGVN7.328-05-191103390
Ruud BoedermakermakerMWesterpark Zoetermeer7.428-06-191086949
Gijs GeerlingsMHooge Rotterdamse7.622-06-191156411
Maarten ter LaakMHitland7.814-06-19832438
Peter TurfboerMHitland7.929-06-19944715
Robert TolMDe Kroonprins7.916-06-191325714
Norbert MullerM8.005-06-191263077
Jeroen OngkiehongMDe Hooge Rotterdamsche8.228-05-191163152
Gerben van den HeuvelMAnderstein8.310-06-1993346
Rik van der GiesenMKagerzoom8.728-05-191132972
Leo DolleM9.527-03-19773215
Henk BeusekampMBentwoud9.715-06-191254275
Jaap van BlaaderenMAmsteldijk9.701-03-19961407
Ricardo de HaanM9.907-06-19278561
Marco van EnkhuijzenMBurgGolf Westerpark9.910-04-19673838
Jacques KuipersM10.003-06-19346102
Erik van der MeerMDe Vijf Margen10.124-02-19899014
Erwin KrakM10.407-03-19874451
Peter Van HeldenM10.610-03-19568267
Evert van der KliftM11.228-05-19950685
Dennis MulderM11.211-06-19618525
Petro WaltersM11.203-06-19428340
Richard Van BreugelenMBroekpolder11.403-03-191233070
Randy AlbertiMGVN11.625-03-191186231
rijn van den heuvelMde merwelanden11.831-03-1923703
Chris ScholtenM14.011-06-19971882
Peter KokMDirkshorn15.125-02-191172145
René VoorhorstMSt. Golf Duinzicht1623-05-19949586
NaamM/VHome courseExact handicapDatumNGF nummer